Маг Вищої Категорії - Олександра

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 056.ua
12 дуже добре
(12 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Соотношение цены и качества
2583 перегляди в серпні
4 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Фотоальбоми (1)

Інформація про компанію

Ворожіння
Таролог
Ворожіння на картах
Ворожіння по фото
Про нас
Мене звуть Олександра, я надаю весь спектр магічних послуг у Дніпрі та Україні, вирішую важливі питання за допомогою сильної магії. Я практикуюча чорна відьма, мій досвід роботи сьогодні більше 13 років. Крім родового дару, який я успадкувала у своїй сім'ї, я проходила навчання у кращих шаманів і чаклунів у світі, у мене розроблені авторські методики і лише індивідуальний підхід. Від себе гарантую що доведу до необхідного результат, після консультації та діагностики я підбираю обряди та ритуали безпосередньо під вашу ситуацію. Моя магія без гріха наслідків для вас, я закриваю енергетично свою роботу, ніхто не зможе її переглянути. Я надаю великий спектр послуг, ось основні: - Е...

Мене звуть Олександра, я надаю весь спектр магічних послуг у Дніпрі та Україні, вирішую важливі питання за допомогою сильної магії.

Я практикуюча чорна відьма, мій досвід роботи сьогодні більше 13 років. Крім родового дару, який я успадкувала у своїй сім'ї, я проходила навчання у кращих шаманів і чаклунів у світі, у мене розроблені авторські методики і лише індивідуальний підхід.

Від себе гарантую що доведу до необхідного результат, після консультації та діагностики я підбираю обряди та ритуали безпосередньо під вашу ситуацію. Моя магія без гріха наслідків для вас, я закриваю енергетично свою роботу, ніхто не зможе її переглянути.

Я надаю великий спектр послуг, ось основні:

- Енергетичні та Родові чищення на всіх рівнях, Глибинні Опрацювання Роду та Карми.

- Зняття та Наведення Порчі/Пристріту, Усунення 3-х осіб (коханки/коханця, чоловік/дружина, родичі, співробітники на роботі, заздрісники, пліткарі) проводжу енергетичне ослаблення і недоброзичливці залишають вас у спокої, або вашого обранця.

- Любовна Магія, Любовні Привороти, Гармонізація відносин, Чорне Вінчання, Інтимна Прив'язка, Швидка Прив'язка та Одностатеві Привороти.

- Поверну чоловіка/дружину в сім'ю, повне відновлення та опрацювання стосунків.

- Діагностика та Зняття Вінця Безшлюбності та Друку Самотності.

- Енергетичний Захист, Дзеркальний Захист, Енергетичний Захист на всю Сім'ю, Захист від Порчі та Привороту, Магічний Захист на Майно та Бізнес.

- Переселення в Інше Тіло, Занурення у Минулие Життя, Робота з Кармічними Вузлами.

- Магія Грошей, Обряди на Багатство, Відкриття фінансових потоків.

- Відвороти від коханок.

- Психологічна підтримка 24/7 у найскладніші хвилини.

- Перегляд на картах ТАРО вашу ситуацію та майбутнє.

- Обряди будь-якої складності.

- Знімаю всі рівні залежності (наркоманія, емоційна залежність, алкоголізм, ігроманія).

- Розкрию магічний дар, Навчання та посвячення в Чорну та Білу Магію.

- Для жінок, у мене є авторські методики підняття інтимної та жіночої енергії.

Що дає? Чоловіки бігають табунами, вирішують ваші проблеми, дають гроші, навіть сплячий чоловік 20 років у кутку різко оживає і ваші стосунки набувають нового рівня. РЕКОМЕНДУЮ!

Зараз дуже не простий час для всіх людей, на планеті всюди війни, віруси, небезпека для нас і для нашої сім'ї, для того, щоб ви були спокійні та впевнені в майбутньому своєму та своїх рідних я ставлю ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЩИТ.

Стережіться шарлатанів, робота з енергією та магією має бути лише у кваліфікованого спеціаліста, оскільки наслідки можуть бути дуже погані. Також не буває результату за 3 дні, терміни завжди обговорюються, але на будь-який обряд та комплекс ритуалів потрібний свій час.

Я даю свої правила яких треба суворо дотримуватися, це на вашій відповідальності. 

Чітко формулюйте свій запит перед зверненням.

  +380(68)707-52-40 - (Viber, WhatsApp, Telegram)

  https://aleksandra-black.com/

Онлайн у телеграм каналі - @alexandrataro

Магія у Тернополі, Олександра маг у Тернополі, Відворот у Тернополі, Приворот у Тернополі, Ворожіння Таро Тернопіль, Послуги Ворожки Тернопіль, Допомога Мага Тернопіль, Любовний Приворот Тернопіль, Обряди Тернопіль, Ритуали у Тернополі, Езотерик у Тернополі, Магия в Тернополе, Александра ведьма в Тернополе, Отворот в Тернополе, Приворот в Тернополе, Гадание Таро Тернополь, Услуги Гадалки Тернополь, Помощь Мага Тпрнополь, Любовный Приворот Тернополь, Обряды Тернополь, Ритуалы в Тернополе, Эзотерик в Тернополе Александра

Ваша шановна маг Олександра!